ZURB Template (8.x-6.1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Back
cs: Zpět

en: Help
cs: Nápověda

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Logout
cs: Odhlásit

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: New
cs: Nové

en: Show site name
cs: Zobrazit název webu

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: My Account
cs: Můj účet

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

[ctx: Sort order]
en: Order
cs: Pořadí

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
