ZURB Template (8.x-6.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »
