ZURB Template (8.x-6.1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: logo
mr: प्रतीक चिन्ह

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Back
mr: मागे

en: Help
mr: मदत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
