ZURB Template (8.x-6.1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: New
ps: نوی

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

[ctx: Sort order]
en: Order
ps: اوډون

en: First page
ps: لومړی پاڼې
