ZURB Template (8.x-6.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
