ZURB Template (8.x-6.1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: (active tab)
bn: (সক্রিয় ট্যাব)
