ZURB Template (8.x-6.1) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: New
bo: གསར་བ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
