ZURB Template (8.x-6.1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Back
eu: Itzuli

en: Help
eu: Laguntza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Page
eu: Orria

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Logout
eu: Irten

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: New
eu: Berriak

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
