ZURB Template (8.x-6.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Login
he: כניסה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: Updated
he: עודכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Never
he: לעולם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Logout
he: יציאה

en: New
he: חדש

en: Sticky
he: דביק

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: My Account
he: החשבון שלי

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

[ctx: Sort order]
en: Order
he: סדר

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
