ZURB Template (8.x-6.1) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: logo
hu: logó

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Back
hu: Vissza

en: Help
hu: Súgó

en: Updated
hu: Frissítve

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: New
hu: Új

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: My Account
hu: Saját adatok

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

[ctx: Sort order]
en: Order
hu: Rendezés

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
