ZURB Template (8.x-6.1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Logout
km: ចេញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
