ZURB TwentyTwenty (2.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Before label
ja: ラベルの前

en: After label
ja: ラベルの後

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
