ZURB TwentyTwenty (2.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
