ZURB TwentyTwenty (2.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
