ZURB TwentyTwenty (2.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
