ZURB TwentyTwenty (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Zurb TwentyTwenty plugin detected in %path
hu: A Zurb TwentyTwenty bővítmény megtalálva %path útvonalon
