ZURB TwentyTwenty (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
