Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.1.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Node
et: Postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Up
et: Üles

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
