Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (10.1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Node
gu: નોડ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
