Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.1.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
