Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: General
ps: ټوليز

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
