Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.0) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Comment
fi: Kommentti

en: Up
fi: Ylös

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: narrow
fi: kapea
