Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
