Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Node
sl: Vozlišče

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: General
sl: Splošno

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
