Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
