Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: General
te: సాధారణ

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
