Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (10.2.1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Up
he: עולה

en: General
he: כללי

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: mobile
he: ניידים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון
