Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Node
ku: گرێ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Up
ku: سەرەوە

en: General
ku: گشتی

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
