Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.10) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
