Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.10) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Go to first page
ta: தொடக்கப் பக்கத்திற்கு செல்க

en: Go to last page
ta: இறுதிப் பக்கத்திற்கு செல்க
