Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (10.2.7) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to parent page
cy: Ewch i dudalen rhiant

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Node
cy: Nod

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Comment
cy: Sylw

en: Up
cy: I fyny

en: General
cy: Cyffredinol

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
