Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (11.0.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
