Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.1.6) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Node
el: Κόμβος

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Up
el: Επάνω

en: General
el: Γενικά

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: narrow
el: στενό
