Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (8.1.6) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Node
lv: Mezgls

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: Up
lv: Augoša

en: General
lv: Galvenie

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: mobile
lv: mobilā
