Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Node
ar: العقدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Up
ar: اعلى

en: General
ar: عام

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
