Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Support
ca: Suport

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Core
ca: Nucli

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Up
ca: Amunt

en: Border
ca: Vora

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Solid
ca: Sòlid

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: narrow
ca: estret
