Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Core
cs: Jádro

en: Node
cs: Uzly

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: Up
cs: Nahoru

en: General
cs: Obecné

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký
