Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Core
gl: Núcleo

en: Node
gl: Nodo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Up
gl: Arriba

en: General
gl: Xeral

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: wide
gl: grosa
