Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (8.1.6) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Node
az: Material

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Up
az: Yuxarı

en: General
az: Əsas

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
