Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.1.6) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: General
bn: সাধারণ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
