Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.1.6) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Node
eu: Nodoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Up
eu: Gora

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera
