Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9 and 10 Theme (8.1.6) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Up
nl: Omhoog

en: General
nl: Algemeen

en: Border
nl: Rand

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Solid
nl: Vast

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Social
nl: Sociaal

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: narrow
nl: smal
