Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8, 9, 10 and 11 Theme (8.1.6) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Support
ru: Поддержка

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Node
ru: Материал

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Up
ru: Вверх

en: General
ru: Общий

en: Border
ru: Рамка

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Solid
ru: Сплошной

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Theme Color
ru: Цвет темы

en: Book traversal links for
ru: Перекрёстные ссылки книги для

en: narrow
ru: узкий
