Zuvi - The Dark and Modern Drupal 8 and 9 Theme (8.1.6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui
