Mailjet (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Register
ar: التسجيل

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Event
ar: الحدث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Domain
ar: النطاق

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Lists
ar: قوائم

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Upgrade
ar: ترقية

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
