Mailjet (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: E-mail
az: E-poçt

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Domain
az: Domen

en: State
az: Dövlət

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Upgrade
az: Təkmilləşdirin
