Mailjet (8.x-2.6) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Register
ru: Регистрация

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Country
ru: Страна

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Event
ru: Событие

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Contacts
ru: Контакты

en: API Key
ru: Ключ API

en: Domain
ru: Домен

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: Lists
ru: Списки

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: My profile
ru: Мой профиль

en: Changed
ru: Изменение

en: Post Code
ru: Почтовый индекс

en: Apply
ru: Применить

en: Company Name
ru: Название компании

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Language code
ru: Код языка

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Created time
ru: Время создания

en: File Name
ru: Имя файла

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Domains
ru: Домены

en: Sending mail to: @to
ru: Отправка сообщения к: @to

en: Number of orders
ru: Количество заказов

en: Order statuses
ru: Состояния заказов

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Upgrade
ru: Обновить

en: Confirmation message
ru: Сообщение о подтверждении

en: Line item ID
ru: ID позиции

en: Asc
ru: По возрастанию

en: My Profile
ru: Мой Профиль

en: Master
ru: Основной

en: Submit button label
ru: Надпись кнопки отправки
