PDF using mPDF (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: File
ur: فائل

en: Image
ur: تصویر

en: Text
ur: متن
