Starter (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (85 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Member for
lt: Narys jau

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
