Starter (8.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (50 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Wide
hy: Լայն

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
